Salón krásy SAVOY

TOP SLUŽBY A PROFESIONÁLNE KOZMETICKÉ PRODUKTY

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 08.00 - 19.00
Utorok 08.00 - 19.00
Streda 08.00 - 19.00
Štvrtok 08.00 - 19.00
Piatok 08.00 - 19.00
Sobota 09.00 - 14.00
Nedeľa Zatvorené

OTVÁRACIE HODINY podrobnejší rozpis https://www.salonkrasysavoy.sk/kontakt

Salón krásy SAVOY je oázou krásy, relaxu a pokoja.


Poskytujeme profesionálne služby v oblasti starostlivosti o telo, pleť a vlasy pod jednou strechou.

V salóne pracujeme s profesionálnymi vlasovými produktmi značky REVLON PROFESSIONAL a CHI FAROUK. Medzi top služby v starostlivosti o vlasy radíme regeneračné vlasové kúry BE FABULOUSKROMATIK PROTEKTORZ-One: AGE RENEW. Pleti doprajeme potrebnú dávku výživy vďaka kvalitnej španielskej kozmetike GERMAINE DE CAPUCCINI určenej na akýkoľvek kozmetický problém či typ pleti, a prírodnej kozmetike MARY COHR.

Výber kozmetických ošetrení je skutočne široký – ponúkame klasické kozmetické i prístrojové ošetrenia pleti. Našim klientom sa osvedčilo prístrojové ošetrenie ABSOLUTE REPAIR, ktoré je kombináciou ultrazvukového čistenia, diamantovej mikrodermabrázie a kyslíkového ošetrenia OXY JET. Dokonalé líčenie vytvoríme za pomoci dekoratívnej kozmetiky Pierre René a vlasy upravíme na akúkoľvek príležitosť.

Starostlivosť o ruky a nohy je neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o zovňajšok, ktorú poskytujeme na profesionálnej úrovni. Záverečnú bodku oázy krásy, relaxu a pokoja bezpodmienečne dotvára široké spektrum masáží.

Nechajte sa rozmaznávať profesionálmi.

KADERNÍCTVO

 KOZMETIKA

VIZÁŽISTIKA

MANIKÚRA

PEDIKÚRA

MASÁŽE

 na jednom mieste, čím nielenže šetríme vaším časom, ale myslíme aj na vaše pohodlie. Filozofiou salónu je totiž ponúknuť možnosti a ošetrenia ako dokonale vyzerať a zároveň sa aj dokonale cítiť.


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.